Archiwum: Warszawa

Warszawa

Podjęcie decyzji o wyborze agencji zarządzającej wynajmem naszego mieszkania – niełatwa rzecz

jeżeli masz własne mieszkanie do wynajęcia, bezwzględnie powinieneś co najmniej pomyśleć o skorzystaniu z usług firm trudniących się zarządzaniem nieruchomościami. Nie da się zaprzeczyć, że możliwość skorzystania z takiej opcji jest dla wielu osób nader korzystna. Przede wszystkim przekazanie zarządzania lokalem w ręce osób, które się na tym znają, paradoksalnie pozwala zmaksymalizować dochody z wynajmu.

Jaki powinien być architekt wnętrz? jakiego rodzaju musi mieć cechy?

Architekt wnętrz powinien przede wszystkim mieć plastyczne zdolności. To, co ma w głowie, konkretną wizję, musi umieć przelać na kartkę. Przydatna jest umiejętność rysowania oraz wrażliwość estetyczna.
Chociaż aktualnie komputery są niezbędne, tak więc zamiast ołówka architekt przeważnie trzyma w ręku myszkę komputerową, to jednak musi czasem zrezygnować z nowych technologii i wrócić do korzeni.

Jaki jest obecnie rynek mieszkaniowy w Warszawie?

Wybór domu nie będzie sytuacją łatwa, zatem pomimo okazjonalnych kosztów pod postacią prowizji, mnóstwo sprzedawców decyduje się na pomoc biura nieruchomości. W małych miasteczkach zwykle nie ma wielu agencji, ale w dużych ośrodkach konkurencja jest ogromna co potrafi zrobić wiele kłopotów w wyborze właściwego biura pośredniczącego.