Archiwum: rynek

rynek

Ilość lokali mieszkalnych na rynku stale jeszcze jest niewystarczająca. Zainteresowanych zakupem zarówno na ryku pierwotnym jak i wtórnym na okrągło przybywa.

Nie można jednoznacznie powiedzieć, że rynek mieszkaniowy przeżywa zastój, ponieważ byłoby to twierdzenie silnie przesadne. Naturalnie lokale powstają , ale w każdym rejonie kraju ich liczba jest zupełnie inna . Jedynie co można potwierdzić to może tylko to,że obniżyła się nieznacznie prężność sprzedaży na rynku pierwotnym z powodu na trudności w przyznaniu kredytu.

Rynek lokali usługowych we Wrocławiu cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Obecnie, lokale gastronomiczne okazują się jednymi z najdroższych, zarówno na rynku najmu jak i przy zbywaniu. Wrocławianie coraz częściej żywią się poza domem, co zwiększa popyt na lokale usługowe pod restaurację. Liczy się głównie usytuowanie. Ponadto istotne jest umeblowanie, stan techniczny, poświadczona rentowność, możliwość projektowania przestrzeni, właściwa ekspozycja.

Inwestycja w obligacje sposobem na potencjalne bogactwo

Zmechanizowany świat przestał być zieloną planetą, której funkcjonowanie opiera się tylko i wyłącznie o prawidłowości przyrody. Człowiek, przejmując kontrolę nad planetą, wyszedł z wymiaru zwierzęcego i zaczął przebudowywać świat zgodnie z własnymi upodobaniami. Postępowanie takie doprowadziło do rewolucji w odbiorze świata.