Archiwum: rozliczenia

rozliczenia

Roczna deklaracja podatkowa PIT 2017

Czas, forma jak też czas składania oświadczenia podatkowego mogą być kłopotem podatnika. Należy zatem mieć pojęcie, czy nieduże dochody oraz zarobki również zmuszają do rozrachunku rocznego? Do kiedy powinniśmy dostarczyć roczny PIT 2017? Kłopotem może być również dobór formy – czyli czy trzeba deklarację dostarczyć papierowo, posłać pocztą czy może elektronicznie.

Biuro to wizytówka firmy – przekonaj się jak możesz zapewnić sobie idealne biuro za nieduże pieniądze

Prowadzenie firmy to duże wyzwanie – wie o tym każdy, kto założył własną działalność i próbował ją rozkręcić. Przeważnie jest tak, że przed tym jak założymy własną działalność pracujemy w innych przedsiębiorstwach zaznajamiając się w ten sposób z zasadami i zakresem działań koniecznych do realizacji.

Rozliczenie z urzędem skarbowym

Wraz z początkiem 2016 roku, miliony Polaków czeka obowiązek złożenia w urzędzie skarbowym rocznej deklaracji za 2015 rok. Datę złożenia formularza PIT wszyscy znamy, niemniej jednak połowa z nas zostawia to zobowiązanie na ostatnią chwilę. Wypełniając arkusz w pośpiechu, gubimy się w rubrykach, mylimy pojęcia, a nawet mamy problem z wyborem samego formularza PIT.