Archiwum: roboty

roboty

Specjalistyczne prace rozbiórkowe budynków

Gdy stawiamy coś, zapewne zakładamy, że jeszcze przez kilkanaście dekad owa budowla będzie nieustannie stała. I dobrze, w końcu trzeba być życiowym optymistą – tego typu ludzie żyją sporo dłużej! Jednak bardzo często zachodzi również do wyburzeń. Jeśli nie wchodzi w rachubę stary budynek, to w sumie nie ma najmniejszego kłopotu. Nie musimy pozyskać zezwolenia: a chcę napisać, iż za zniszczenie zabytkowego budynku może grozić poważna kara finansowa.

Jak znaleźć niezłą ekipę budowlaną do swojego domu?

Przed Tobą budowanie albo remont Twojego domu? Jeśli tak, z pewnością już zacząłeś rozglądać się za odpowiednią ekipą remontową i z pewnością zdążyłeś się już zorientować, iż znalezienie tych odpowiednich pracowników wcale nie jest taką prostą sprawą. Jak poszukiwać żeby w końcu znaleźć i nie pozwolić przy okazji nabijać się w butelkę?

Ruch w budownictwie

Z jednej strony naszą gospodarką wstrząsnął globalny kryzys. Z innej, dzięki pieniądzom z Unii Europejskiej, w naszej ojczyźnie rozpoczyna się dużo wysokobudżetowych budów, które zapewniają zarobek tysiącom ludzi. Polskie członkostwo W Unii Europejskiej stało się kołem ratunkowym dla różnych ośrodków publicznych, które do tej pory nie były w stanie zdobyć pieniędzy na niezbędne remonty. Dzięki różnorakim programom ratujemy od upadku wspaniałe zabytki i centra kulturalne.