Archiwum: projektant

projektant

Jaki kocioł c.o. wybrać? Informator dla kupujących

Zanim wybierzesz kocioł c.o., powinieneś zdecydować się na typ opału, rodzaj pieca c.o. i sposób podgrzewania c.w.u. Naprowadzamy, na co koniecznie zwrócić uwagę, ażeby Wybór kotła był trafiony, a cena opalania jak najmniejsza.
Nierzadko, zdając się na opinie „profesjonalistów” instalujemy kotły wodne prestiżowych firm, jakie jednakże w naszym budynku nie sprawdzają się.

Zakupiłeś mieszkanie z rynku wtórnego? Sprawdź, co Cię czeka i co musisz zrobić aby doprowadzić je do jak najlepszego stanu!

Zakup mieszkania to zdecydowanie ważna decyzja, od której wiele zależy. Nie da się ukryć, iż obecnie mieszkania są bardzo drogie, a zatem nic dziwnego, że właściwie każdy szuka różnego rodzaju oszczędności – jednym z takich pomysłów jest zakup mieszkania z rynku wtórnego do gruntownego remontu.

Jak przedstawiają się projekty domów jednorodzinnych z poddaszem? – sprawdź na co zwrócić uwagę, decydując się na budowę domu

Jeżeli rozpoczynamy naprawdę namyślać się nad budową domu, to trzeba popatrzeć na różnorakiego typu projekty, tak aby móc powiedzieć jaki ten dom chcemy zbudować. Czy ma okazać się on spory czy mały, ile ma mieć pokoi. Poza tym nim dojdziemy do wybierania odpowiedniego projektu, musimy jeszcze spojrzeć na rozmiar działki, tak aby posiadać pewność, że spokojnie się na niej zmieścimy z naszym projektem.