Archiwum: projektant

projektant

Zakupiłeś mieszkanie z rynku wtórnego? Sprawdź, co Cię czeka i co musisz zrobić aby doprowadzić je do jak najlepszego stanu!

Zakup mieszkania to na pewno ważna decyzja, od której wiele zależy. Nie da się zaprzeczyć, że obecnie mieszkania są bardzo drogie, a zatem nic nadzwyczajnego, iż praktycznie każdy szuka różnego rodzaju oszczędności – jednym z tych pomysłów jest zakup mieszkania z rynku wtórnego do gruntownego remontu.

Jaki kocioł c.o. wybrać? Informator dla kupujących

Zanim wyselekcjonujesz kocioł c.o., musisz zdecydować się na rodzaj opału, rodzaj pieca c.o. a także sposób podgrzewania c.w.u. Naprowadzamy, na co koniecznie zwrócić uwagę, ażeby Wybór kotła był trafiony, a cena ogrzewania jak najniższa.
Często, zdając się na opinie „profesjonalistów” instalujemy kotły wodne renomowanych firm, które jednak w naszym budynku nie zdają egzaminu.

Jak przedstawiają się projekty domów jednorodzinnych z poddaszem? – sprawdź na co zwrócić uwagę, decydując się na budowę domu

Jeżeli rozpoczynamy naprawdę namyślać się nad budową domu, to trzeba popatrzeć na różnorakiego typu projekty, tak aby móc powiedzieć jaki ten dom chcemy zbudować. Czy ma okazać się on spory czy mały, ile ma mieć pokoi. Poza tym nim dojdziemy do wybierania odpowiedniego projektu, musimy jeszcze spojrzeć na rozmiar działki, tak aby posiadać pewność, że spokojnie się na niej zmieścimy z naszym projektem.