Archiwum: płot

płot

Czym się odróżnia niewypał od niewybuchu i kto wie to najlepiej?

To, czym jest tzw. „skorodowana śmierć”, pamiętają znakomicie członkowie tzw. patroli rozminowywania, które mogą zajmować się unieszkodliwianiem w odpowiednich warunkach różnego rodzaju niewybuchów i niewypałów, czyli wielokrotnie pozostałości specyficznych „pamiątek” jeszcze po II wojnie światowej.
Tak jak sugeruje określenie, niewybuch to pozostałość po każdego rodzaju materiałach wybuchowych, z kolei niewypał jest amunicją, która taki materiał zawiera.

Jak osłonić się przed wścibskimi ludźmi z sąsiedztwa

Bez względu na to, w jak świetnych relacjach żyjemy z sąsiadami, nie zawsze pragniemy, by widzieli co się dzieje na naszym podwórku. Od czasu do czasu chcemy, mieć cisze, spokój i chcemy mieć wrażenie, iż jesteśmy tylko samiutcy oraz nikogo innego nie ma obok nas. Przez to właśnie powinniśmy pomyśleć, w jaki sposób zapewnić sobie tą odrobinę prywatności na naszym własnym podwórku.

Czy powinniśmy zdecydować się na ogrodzenia panelowe? Jakiego typu ma ono plusy? O czym warto pamiętać?

Ogrodzenia panelowe to nie tylko ogrodzenie obiektów przemysłowych, ale również coraz bardziej powszechne ich zastosowanie jako ogrodzenie systemowe prywatnych domostw.
Tego typu ogrodzenia są gotowymi płotami, jakie są wykonywane z elementów prefabrykowanych.