Archiwum: lokale

lokale

Ilość lokali mieszkalnych na rynku stale jeszcze jest niewystarczająca. Zainteresowanych zakupem zarówno na ryku pierwotnym jak i wtórnym na okrągło przybywa.

Nie można jednoznacznie powiedzieć, że rynek mieszkaniowy przeżywa zastój, ponieważ byłoby to twierdzenie silnie przesadne. Naturalnie lokale powstają , ale w każdym rejonie kraju ich liczba jest zupełnie inna . Jedynie co można potwierdzić to może tylko to,że obniżyła się nieznacznie prężność sprzedaży na rynku pierwotnym z powodu na trudności w przyznaniu kredytu.

Zakup nowego lokalu mieszkalnego w Opolu – od poszukiwania do finalizacji zakupu – krótki przewodnik

Przeprowadzasz się? Chcesz zmienić mieszkanie i pójść na swoje? A może po prostu chcesz kupić mieszkanie? Nie ma znaczenia, czy ma to być lokata kapitału, czy nowy rozdział w życiu, na rynku jest mnóstwo świeżo postawionych mieszkań.

Rynek mieszkaniowy w Warszawie – jakie są ceny lokali i w których dzielnicach mieszkania cieszą się największą popularnością?

Warszawa, jako stolica Polski, każdego roku przyciąga kolejne osoby, które chcą w mieście zamieszkać przez wzgląd na naukę bądź pracę. Metropolia cały czas się rozrasta, co można zauważyć gołym okiem, jako że w ciągu paru miesięcy powstają nowoczesne drapacze chmur albo atrakcyjne osiedla mieszkaniowe.