Archiwum: blok

blok

Jakie plusy niesie za sobą postawienie budynku jednorodzinnego?

Obecnie mnóstwo osób ma dość spory dylemat jeśli chodzi o zbudowanie domu jednorodzinnego, a nabycie mieszkania. Bezsprzecznie zarówno dom jak i mieszkanie mają swoje zalety, nie można jednak zapomnieć o kilku wadach. Nie zawsze więc bezproblemowo można zdecydować się na to czy lepiej zamieszkać w bloku/wieżowcu/kamienicy albo we własnym domu jednorodzinnym.

W ostatnim okresie zaobserwować można znaczny boom na rynku nieruchomości – powstają stale nowe osiedla, a mieszkania sprzedają się jak świeże bułeczki

Ostatnie lata na rynku deweloperskim pokazuje, jak wielkie jest zapotrzebowanie rodaków na swe mieszkania – zwłaszcza w dużych miastach. Spora część młodych małżeństw pragnie założyć rodzinę oraz wprowadzić się do swych czterech katów.
Jeśli popatrzeć na nasz kraj, to ma się czasami wrażenie, że to jeden duży plac budowy.

Często marzymy o tym, by posiadać swój dom z niewielkim ogrodem, aby móc tam wychowywać dzieci oraz być szczęśliwym

Wiele osób pragnie mieć swój dom, choćby malutki. Myślą jednak, że to zbytnio kosztowne i poprzestają na kupnie mieszkania w bloku. Jednak byliby w szoku, że jesteśmy w stanie niekiedy znaleźć domy na sprzedaż w bardzo dobrych cenach.
Jeżeli na przykład jesteśmy w województwie śląskim i w tym rejonie poszukujemy domu, to najlepszym miastem będzie Bielsko-Biała.