Archiwum: blok

blok

Często marzymy o tym, by posiadać swój dom z niewielkim ogrodem, aby móc tam wychowywać dzieci oraz być szczęśliwym

Wiele osób pragnie mieć swój dom, choćby malutki. Myślą jednak, że to zbytnio kosztowne i poprzestają na kupnie mieszkania w bloku. Jednak byliby w szoku, że jesteśmy w stanie niekiedy znaleźć domy na sprzedaż w bardzo dobrych cenach.
Jeżeli na przykład jesteśmy w województwie śląskim i w tym rejonie poszukujemy domu, to najlepszym miastem będzie Bielsko-Biała.

Czy większa rodzina jest w stanie mieszkać w mieszkaniu tak samo wygodnie jak w domku jednorodzinnym? Co ciekawego można znaleźć w tym zakresie we Wrocławiu?

Mając dużą rodzinę, potrzebna jest także większa przestrzeń do mieszkania. Dlatego niektórzy podejmują decyzję o postawieniu domu jednorodzinnego. Natomiast czy duża rodzina może wygodnie czuć się w bloku zamiast w domku jednorodzinnym? Jakie mogą być tu plusy?
Mieszkanie w domu jednorodzinnym ma plusy, natomiast plusy mają też mieszkania w bloku

W ostatnim okresie zaobserwować można znaczny boom na rynku nieruchomości – powstają stale nowe osiedla, a mieszkania sprzedają się jak świeże bułeczki

Ostatnie lata na rynku deweloperskim pokazuje, jak duże jest zapotrzebowanie Polaków na własne mieszkania – w szczególności w dużych miastach. Duża część młodych małżeństw chce założyć rodzinę oraz wprowadzić się do swych czterech katów.
Jeżeli spojrzeć na Polskę, to ma się niekiedy poczucie, że to jeden wielki plac budowy.