Archiwum: architekt

architekt

Jaki powinien być architekt wnętrz? jakiego rodzaju musi mieć cechy?

Architekt wnętrz musi przede wszystkim mieć zdolności plastyczne. To, co ma w głowie, konkretną wizję, musi koniecznie przelać na kartkę. Niezbędna jest umiejętność rysowania i wrażliwość estetyczna.
Choć obecnie komputery rządzą, więc zamiast ołówka architekt przeważnie trzyma w ręku komputerową myszkę, to jednakże musi czasem zrezygnować z nowych technologii i powrócić do korzeni.

Co może dla zrobić dla nas projektant mieszkań

Projektant mieszkań zajmuje się aranżowaniem wnętrz. Nierzadko frapujemy się, czy opłaca się korzystać z porad projektanta pomieszczeń?
Pamiętaj, że architekt wnętrz może z domem zrobić prawie wszystko, projekty pomieszczeń uwzględniają roboty od wyburzenia ścian, przez opracowanie mebli na indywidualne zamówienie, po wybór tkanin oraz kolorów.

W ostatnich latach można dostrzec znaczne zmiany w designie wnętrz oraz wykorzystanie zadziwiających rozwiązań

W ostatnich latach w światku wystroju wnętrz miała miejsce pewna rewolucja, ponieważ niektórzy zaczęli stosować przeróżne surowce do dekoracji wnętrz – jednym z nich jest na przykład beton, który dawniej był wyłącznie materiałem budowlanym.
Dziś jesteśmy w stanie zaobserwować wzrost zainteresowania tym tworzywem w świecie projektantów oraz dekoratorów wnętrz.