Archiwum: AGD

AGD

Aranżacja małej kuchni

Aranżacja małej kuchni- zmory naszych wnętrz, zwłaszcza tych w blokach z lat siedemdziesiątych – może rodzić wiele komplikacji. W jaki sposób ją umeblować, by znalazło się miejsce na sprzęty, jakich potrzebujesz? Właściwie rozlokowana zabudowa, chłodziarka mniejszych rozmiarów i sprytnie schowane AGD pozwolą wygospodarować troszeczkę więcej powierzchni w małej kuchni.W myśl wytycznej „czarne wyszczupla”, zrezygnuj z ciemnych sprzętów w niewielkiej kuchni. Zainwestuj w jasne kolory szafek jak też półek, w szafki podtynkowe (zobacz w naszym sklepie).

Podkładki jako element uzupełniający w złączach

Stale nierdzewne są stopami żelaza, jakie aktywują własne właściwości antykorozyjne dzięki tworzeniu się powierzchniowej powłoki tlenków chromu. Powłoka ta jest bardzo trwała i nawet w wypadku mechanicznego, czy też chemicznego defektu nawierzchni stali, momentalnie rekonstruuje się, dzięki czemu podkładki nierdzewne zatrzymują własności przeciwrdzewne.

Czym jest klimatyzer oraz co jest potrzebne do jego bardziej efektywnego funkcjonowania?

Czy wiesz, że okres jesienny to doskonały czas, żeby korzystać z posezonowej zniżki cen w sklepach z artykułami gospodarstwa domowego, aby zakupić w tamtym miejscu urządzenia, jakie mają za obowiązek schłodzić znajdujące się w naszym domu pokoje?
Takim produktem jest tak zwany klimatyzer, jaki znany jest również pod nazwą klimatyzator.